Rubriky

Kamnář
Nemáte nikoho, kdo by Vám zrenovoval stará kamna či sporák? Máte problémy s topením? Potřebujete postavit krb?
To vše a mnohem více dokáže vyřešit k Vaší plné spokojenosti kamnář. Zabývám se projektováním a stavbou (nejen) kachlových kamen, ale i sporáků krbů a pecí.
+420 733 595 693
62315.jpg
Lorem ipsum dolor sit amet,
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos hymenaeos. Etiam dictum tincidunt diam. Aliquam id dolor. Suspendisse sagittis
Co nabízí kamnář?
Jako kamnář nabízím stavbu kamen, sporáků a krbů, jak venkovních, tak i vnitřních. Sporáků, jako pamatujete z pohádek či od našich babiček, ale také mnohem lepších a propracovanějších. A konečně kamen, které mají obrovskou výhodu v tom, že dokáží skvěle nakumulovat teplo, které poté předávají rovnoměrně a sálavě, podobně jako slunce. Tímto také navodí velice příjemnou atmosféru domova a to za velice nízké náklady na provoz.
A to není vše ...
Také však provádím řadu stavebních činností jako v minulosti. Nabízím širokou škálu zednických a obkladačských prací. Například rekonstrukce bytů, domů a koupelen, zateplování fasád, pokládání zámkových dlažeb, stavbu komínů, atd.
rudls@mypage.cz

rudolfslipek@centrum.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one